نتایج بنچمارک گوگل پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال: فقط چهار گیگ حافظه رم!

انتشار نتایج بنچمارک گوگل پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال (Pixel 4 XL) از وجود اسنپدراگون ۸۵۵ و اندروید ۱۰ در هر دو گوشی خبر می‌دهد. اما چیزی که جای تعجب دارد، ظرفیت پایین رم آن‌هاست.

در حالی بنچمارک گوگل پیکسل ۴ و مدل XL به ظرفیت ۴ گیگابایتی حافظه رم اشاره دارد که انتظار می‌رفت این پرچمداران، حداقل به ۶ گیگابایت رم مجهز باشند. البته بنچمارک‌ها معتبرترین منابع نیستند. پیش‌تر هم نتایجی در Geekbench منتشر شده بود که ظرفیت رم پیکسل ۳ ای را ۶ گیگابایت نشان می‌داد؛ اما هرگز چنین نسخه‌ای را در دنیای واقعی ندیدیم. یا آن فقط یک نمونه آزمایشی بود، یا گیک‌بنچ ظرفیت حافظه دستگاه را اشتباه خواند.

بنچمارک گوگل پیکسل 4
بنچمارک گوگل پیکسل 4 ایکس ال

اما در مورد گوشی های جدید، شاید ظرفیت رم نسخه پایه ۴ گیگ است و نسخه دیگری هم با رم ۶ گیگ و حافظه داخلی بیشتر وجود داشته باشد. احتمالا نمایشگر گوگل پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال به ترتیب ۵٫۷ اینچی و ۶٫۳ اینچی خواهد بود. برای هر دو نیز پنل OLED و ریفرش ریت ۹۰ هرتز مورد انتظار است.

از جمله قابلیت‌های تازه‌، باید به رادار پروژه Soli اشاره کنیم که برای ژست‌های حرکتی کاربرد دارد و متعلقات آن، در پیشانی یا حاشیه فوقانی گوشی ها تعبیه خواهد شد.

منبع: gadgetnews

دیدگاه‌ها ۰

*
*