هدفون بی سیم جدید همه صداهای مزاحم را حذف می کند

از زمان عرضه اولین گوشی های بی سیم در سال ۲۰۱۴، تلاش های زیادی برای ارتقای این محصول به عمل آمده و سونی به تازگی یک گوشی منحصر به فرد تولید کرده است.

سرپوش دیجیتالی – به گزارش مهر به نقل از نیواطلس، شرکت هایی مانند اپل، فیاتون، کمبریج ائودیو و غیره از جمله شرکت های سازنده هدفون های بی سیم با قابلیت حذف اصوات مزاحم محیطی هستند. شرکت سونی نیز به تازگی گوشی به نام WF-۱۰۰۰XM۳ عرضه کرده و مدعی است از نظر حذف صداهای مزاحم محیطی بر تمامی رقبای خود برتری دارد.

این هدفون بی سیم قادر به حذف صداهای پس زمینه مزاحم از یکسو و نیز حذف صداهایی است که به طور مداوم در محیط کار یا منزل به گوش رسیده و تمرکز افراد را بر هم می زنند.

در هدفون یادشده از پردازنده حذف کننده ای به نام QN۱e HD استفاده شده که دارای حسگرهای خاص برای شناسایی اصواتی به غیر از صدای موسیقی و حذف آنهاست. دو میکروفون هم برای شناسایی صداهای آزاردهنده و جذب و دفع آنها در نظر گرفته شده اند. پردازنده QN۱e HD با بازگرداندن اصوات مزاحم از طریق ایجاد فرکانس های تقابلی از رسیدن این صداها به گوش جلوگیری می کند.

برد ۱۰ متری، سازگاری با فناوری بلوتوث ۵ و آنتن بهینه شده از جمله مزایای این محصول است. شارژ این گوشی برای شش ساعت استفاده کافی است و قیمت آن ۲۳۰ دلار است.

منبع: https://www.sarpoosh.com/digital-news/gadgets/gadgets980404462.html

دیدگاه‌ها ۰

*
*