مشخصات گوگل پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال به طور کامل لو رفت

گوگل پیکسل 4 و پیکسل 4 XL

فهرست کاملی از مشخصات گوگل پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال (Google Pixel 4 XL) به بیرون درز کرد. این افشاگری، شامل محتویات درون جعبه‌ی این گوشی‌ها نیز می‌شود.

با نزدیک شدن به تاریخ رونمایی از پرچمداران جدید گوگل، اطلاعات بسیاری فاش شده و حالا دیگر کمتر چیز ناشناخته‌ای درباره آن‌ها وجود دارد. اما در فهرست مشخصات گوگل پیکسل ۴ و مدل ایکس ال که وب‌سایت ۹to5Google منتشر کرده است، ظرفیت باتری بیش از سایر موارد جلب توجه می‌کند.

مشخصات گوگل پیکسل ۴ و پیکسل ۴ XL

طبق این لیست، پیکسل ۴ دارای باتری ۲۸۰۰ میلی‌آمپر ساعتی خواهد بود که به نوعی یک پسرفت محسوب می‌شود. زیرا گوگل پیکسل ۳ باتری ۲۹۱۵mAh داشت و ظرفیت باتری پیکسل ۳ ای هم به ۳ هزار میلی‌آمپر ساعت می‌رسید. همچنین ظرفیت باتری گوگل پیکسل ۴ ایکس ال، ۳۷۰۰mAh توصیف شده؛ یعنی سایز آن برابر با باتری پیکسل ۳a ایکس ال است.

دیگر چیزی که از این افشاگری دستگیرمان می‌شود، به چیپ پردازش تصویر گوگل مرتبط است. در گوشی‌های قبلی کمپانی، این چیپ Visual Core نام داشت که در پرچمداران جدید، به Pixel Neural Core تغییر نام یافته است. البته حتی گوگل پیکسل ۴ ایکس ال هم با اسنپدراگون ۸۵۵ عرضه می‌شود؛ نه تازه‌ترین تراشه کوالکام که اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس است.

اما به اقلام همراه گوشی‌ها بپردازیم. ظاهرا هیچ ایربادز وایرلس یا حتی سیم‌داری در جعبه وجود نخواهد داشت. البته انتظار می‌رود گوگل در مراسم رونمایی از این پرچمداران، پیکسل بادز ۲ را نیز معرفی کند. پس علاقه‌مندان می‌توانند با پرداخت هزینه جداگانه، ایربادز جدید را تهیه نمایند. همچنین به نظر می‌رسد کابل USB-C به جک 3.5 میلی‌متری هم درون جعبه وجود نداشته باشد که این، دست کاربران را برای استفاده از گجت صوتی دلخواه، تنگ می‌کند.

برای آگاهی از تاریخ عرضه و قیمت خانواده گوگل پیکسل ۴ ، باید منتظر رونمایی از آن‌ها در روز بیست و سوم مهر (۱۵ اکتبر) باشیم.

منبع: gadgetnews

دیدگاه‌ها ۰

*
*